Kuhinjski Blok R-Line Crni Beton/Bijelo 180 cm ohne Arbeitsplatte Vicco
791,90 €*
% 1.184,90 €* (33.17% spremljeno)
Broj proizvoda:
406673140336320
Informacije o proizvodu "Kuhinjski Blok R-Line Crni Beton/Bijelo 180 cm ohne Arbeitsplatte Vicco"
- Kuhinje serije R-Line odlikuju se optimalnim dizajnom i univerzalnom primjenom. Opcionalno nudimo i potpuno integrirane fronte perilica posuđa marke Vicco
- Kuhinjski blok nudi fleksibilnost s preklopnim postojećim modulima i opcijskim dodatnim modulima, kao i nogama podesivim po visini. Idealno za sobe s ograničenim prostorom.
- MATERIJAL: Kuhinja je izrađena od melaminiranog iverala 16 mm lakog održavanja.
- DIMENZIJE: Mini kuhinja je široka 180 cm, visoka 143 cm i dubina 57 cm. Sve detaljne dimenzije prikazane su na slikama.
- OPSEG ISPORUKE: Kuhinjski element u kompletu, upute za montažu, materijal za montažu.
Opcionalno dostupno:
- Vicco potpuno integrirane ploče za perilicu posuđa
- Vicco LED sustav
- Bergstroem sudoperi s ili bez slavine
R-Line" ist eine vielseitige Möbellinie mit Küchenzeilen, montagefertigen Komponenten und Schränken für den, Haushalts-, Wäsche- und Kreativbereich. Sie bietet eine breite Auswahl an Farben und Größen, die individuelle Lösungen für jeden Raum ermöglichen. Die Unterschränke sind mit verstellbaren Füßen ausgestattet, so dass sie einzeln oder als komplettes Set konfiguriert werden können, um den unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht zu werden und die Funktionalität in verschiedenen Umgebungen zu verbessern.
| Arbeitsplatte: | without WT |
|---|---|
| Boja: | Crna |
| Boja korpusa: | Bijela |
| Izvedba: | Bez AP |
| Stil: | Modern |
| Širina: | 180cm |
| Visina: | 81.6cm |
| Dužina: | 46cm |
| Težina: | 140.3kg |
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije