Kuhinjski Donji Ormar S Ladicama Fame-Line Antracit visokog sjaja 80 cm sa 3 ladice, bez radne ploče Vicco
324,90 €*
% 485,90 €* (33.13% spremljeno)Dostupno, vrijeme dostave 7 - 8 dana
Vorauszahlung
- Kuhinjski ormarići Fame-Line nude premium kvalitetu s čvrstim metalnim ručkama, praktičnim soft-close šarkama i punim metalnim izvlačenjem po fer cijeni
- Oblikujte svoju kuhinju iz snova: Fame-Line omogućuje individualno sastavljanje iz različitih modula
- DIMENZIJE: Donji ormarić s ladicama ima širinu od 80 cm, visinu od 82 cm i dubinu od 51,6 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Kuhinjski namještaj izrađen je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom. Fronte su izrađene od kvalitetnog MDF-a
- OPSEG ISPORUKE: Donji kuhinjski ormarić s ladicom kao komplet za sastavljanje (napomena: dekoracija nije uključena), upute za montažu, montažni materijal
"Fame-Line" bietet Küchen- und Badezimmermöbel mit variablen Modulen in diversen Farben und Größen. Ausgestattet mit Soft-Close-Scharnieren und höhenverstellbaren Füßen, ermöglicht die Serie flexible Einrichtungslösungen durch Einzelmodule oder Komplettsets.
| Arbeitsplatte: | without WT |
|---|---|
| Ausführung: | Podni ormarić |
| Boja: | Antracit |
| Boja korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Donji ormar s ladicama 80 cm |
| Širina: | 80cm |
| Visina: | 82cm |
| Dužina: | 51.6cm |
| Težina: | 46kg |
0 od 0 recenzija
Prodano s
155 , 90 € * 231,90 €*
123 , 90 € * 195,90 €*
163 , 90 € * 242,90 €*
Ista roba
153 , 90 € * 230,90 €*
216 , 90 € * 325,90 €*
Pribor