Kuhinjski Donji Ormar S Ladicama R-Line Sjajna Bijela 40 cm bez radne ploče Vicco
132,90 €*
% 198,90 €* (33.18% spremljeno)
Broj proizvoda:
406673103557120
Informacije o proizvodu "Kuhinjski Donji Ormar S Ladicama R-Line Sjajna Bijela 40 cm bez radne ploče Vicco"
- INDIVIDUALNO PLANIRANJE: S kuhinjskim donjim ormarićima R-Line možete urediti kuhinju prema svojim potrebama – novo ili proširivo uz kombiniranje modula.
- KOMPAKTNO I PRAKTIČNO: Donji kuhinjski ormarić s ladicom koristi uske prostore i nudi prostor za manje predmete.
- DIMENZIJE: Donji ormarić s ladicama ima širinu od 40 cm, visinu od 81,6 cm i dubinu od 46 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Kuhinjski namještaj izrađen je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom, jednostavan za održavanje
- OPSEG ISPORUKE: Donji kuhinjski ormarić s ladicom kao komplet za sastavljanje (napomena: dekoracija nije uključena), upute za montažu, montažni materijal
---
Technical data:
Boja korpusa:Hrast zlatnog tona
Boja prednje strane:
Sjajna Bijela
Boja radne ploče:
Bez Radne Ploče
Dimenzije:
40 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxD)
Unutarnje dimenzije:
367 x 684 x 440 mm (ŠxVxD)
Unutarnje dimenzije ladice:
310 x 80 x 384 mm (ŠxVxD)
Materijal:
Iverica, 16 mm
Materijal ručki:
Kunststoff in Metalloptik
Površina:
premaz od melaminske smole
Broj pretinaca:
3
Broj polica:
1
Broj ladica:
1
Broj ručki:
2
Broj nogu:
4
Broj vrata:
1
Neto težina bez pakiranja:
16.9 kg
Bruto težina s pakiranjem:
18.9 kg
---
OPSEG ISPORUKE: Donji kuhinjski ormarić s ladicom kao komplet za sastavljanje (napomena: dekoracija nije uključena), upute za montažu, montažni materijalR-Line" ist eine vielseitige Möbellinie mit Küchenzeilen, montagefertigen Komponenten und Schränken für den, Haushalts-, Wäsche- und Kreativbereich. Sie bietet eine breite Auswahl an Farben und Größen, die individuelle Lösungen für jeden Raum ermöglichen. Die Unterschränke sind mit verstellbaren Füßen ausgestattet, so dass sie einzeln oder als komplettes Set konfiguriert werden können, um den unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht zu werden und die Funktionalität in verschiedenen Umgebungen zu verbessern.
| Arbeitsplatte: | without WT |
|---|---|
| Ausführung: | Podni ormarić |
| Boja: | Bijela |
| Boja korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Donji ormar s ladicama 40 cm |
| Stil: | Modern |
| Širina: | 40cm |
| Visina: | 81.6cm |
| Dužina: | 46cm |
| Težina: | 16.9kg |
Prodano s
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije