Kuhinjski regal R-Line Bijela 20 cm, RP mramor Vicco
116,90 €*
% 176,90 €* (33.92% spremljeno)
Broj proizvoda:
406673104488720
Informacije o proizvodu "Kuhinjski regal R-Line Bijela 20 cm, RP mramor Vicco"
- INDIVIDUALNO PLANIRANJE: S kuhinjskim donjim ormarićima R-Line možete urediti kuhinju prema svojim potrebama – novo ili proširivo uz kombiniranje modula.
- OTVORENO I NA DOHVAT RUKE: Donji otvoreni kuhinjski ormarić omogućuje pregledno i dostupno spremanje posuđa ili začina.
- DIMENZIJE: Kuhinjski donji ormarić ima širinu od 20 cm, visinu od 81,6 cm i dubину od 60 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Kuhinjski namještaj izrađen je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom, jednostavan za održavanje
- OPSEG ISPORUKE: Kuhinjska polica s radnom pločom, montažni materijal, upute za montažu (osim ako nije drukčije navedeno, električni uređaji i dekoracije nisu uključeni)
Ovaj otvoreni donji ormarić širine 20 cm idealan je za uske prostore. Otvoreni dizajn omogućuje brz pristup često korištenim predmetima. Savršen za maksimalno iskorištavanje prostora.
---
Technical data:
Boja korpusa:Bijela
Boja prednje strane:
Bijela
Boja radne ploče:
Mramorna
Dimenzije:
20 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxD)
Unutarnje dimenzije:
168 x 684 x 440 mm (ŠxVxD)
Debljina radne ploče:
2.8 mm
Materijal:
Iverica, 16 mm
Materijal radne ploče:
Iverica, 28 mm
Površina:
premaz od melaminske smole
Broj pretinaca:
4
Broj polica:
3
Broj nogu:
4
Neto težina bez pakiranja:
14.2 kg
Bruto težina s pakiranjem:
15.3 kg
---
R-Line" ist eine vielseitige Möbellinie mit Küchenzeilen, montagefertigen Komponenten und Schränken für den, Haushalts-, Wäsche- und Kreativbereich. Sie bietet eine breite Auswahl an Farben und Größen, die individuelle Lösungen für jeden Raum ermöglichen. Die Unterschränke sind mit verstellbaren Füßen ausgestattet, so dass sie einzeln oder als komplettes Set konfiguriert werden können, um den unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht zu werden und die Funktionalität in verschiedenen Umgebungen zu verbessern.
| Arbeitsplatte: | with WT |
|---|---|
| Ausführung: | Podni ormarić |
| Boja: | Bijela |
| Boja korpusa: | Bijela |
| Izvedba: | Donji ormar s policama 20 cm, AP mramor |
| Stil: | Modern |
| Worktop material: | Iverica, 28 mm |
| Širina: | 20cm |
| Visina: | 81.6cm |
| Dužina: | 60cm |
| Težina: | 14.2kg |
Prodano s
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije