Kuhinjski regal R-Line Bijela 40 cm, RP mramor Vicco
137,90 €*
% 210,90 €* (34.61% spremljeno)
Broj proizvoda:
406673104490020
Informacije o proizvodu "Kuhinjski regal R-Line Bijela 40 cm, RP mramor Vicco"
- INDIVIDUALNO PLANIRANJE: S kuhinjskim donjim ormarićima R-Line možete urediti kuhinju prema svojim potrebama – novo ili proširivo uz kombiniranje modula.
- OTVORENO I NA DOHVAT RUKE: Donji otvoreni kuhinjski ormarić omogućuje pregledno i dostupno spremanje posuđa ili začina.
- DIMENZIJE: Kuhinjski donji ormarić ima širinu od 40 cm, visinu od 81,6 cm i dubину od 60 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Kuhinjski namještaj izrađen je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom, jednostavan za održavanje
- OPSEG ISPORUKE: Kuhinjska polica s radnom pločom, montažni materijal, upute za montažu (osim ako nije drukčije navedeno, električni uređaji i dekoracije nisu uključeni)
Ovaj otvoreni donji ormarić naglašava vidljivo spremanje i brz pristup. Posuđe, čaše, začini ili dekoracije mogu se uredno izložiti i uvijek su pri ruci. Idealan za modernu kuhinju.
---
Technical data:
Boja korpusa:Bijela
Boja prednje strane:
Bijela
Boja radne ploče:
Mramorna
Dimenzije:
40 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxD)
Unutarnje dimenzije:
368 x 684 x 440 mm (ŠxVxD)
Unutarnje dimenzije pojedinačnih pretinaca:
260 x 159 x 440 mm (ŠxVxD)
Debljina radne ploče:
2.8 mm
Materijal:
Iverica, 16 mm
Materijal radne ploče:
Iverica, 28 mm
Površina:
premaz od melaminske smole
Broj pretinaca:
4
Broj polica:
3
Broj nogu:
4
Neto težina bez pakiranja:
20.7 kg
Bruto težina s pakiranjem:
22.4 kg
---
R-Line" ist eine vielseitige Möbellinie mit Küchenzeilen, montagefertigen Komponenten und Schränken für den, Haushalts-, Wäsche- und Kreativbereich. Sie bietet eine breite Auswahl an Farben und Größen, die individuelle Lösungen für jeden Raum ermöglichen. Die Unterschränke sind mit verstellbaren Füßen ausgestattet, so dass sie einzeln oder als komplettes Set konfiguriert werden können, um den unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht zu werden und die Funktionalität in verschiedenen Umgebungen zu verbessern.
| Arbeitsplatte: | with WT |
|---|---|
| Ausführung: | Podni ormarić |
| Boja: | Bijela |
| Boja korpusa: | Bijela |
| Izvedba: | Donji ormar s policama 40 cm, AP mramor |
| Stil: | Modern |
| Worktop material: | Iverica, 28 mm |
| Širina: | 40cm |
| Visina: | 81.6cm |
| Dužina: | 60cm |
| Težina: | 20.7kg |
Prodano s
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije