Ljekarnički Ormar Fame-Line Sjajna Bijela 30 cm bez radne ploče Vicco
174,90 €*
% 248,90 €* (29.73% spremljeno)
Broj proizvoda:
425142197098420
Informacije o proizvodu "Ljekarnički Ormar Fame-Line Sjajna Bijela 30 cm bez radne ploče Vicco"
- Kuhinjski visoki ormarić Fame-Line nudi vrhunsku kvalitetu sa stabilnim metalnim ručkama, praktičnim mekanim zatvaranjem vrata i metalnim potpunim izvlačenjem po fer cijenama
- Kuhinjski medicinski ormar ima dodatne module i može se rasporediti prema želji. MDF-fronte daju mu atraktivan izgled
- DIMENZIJE: Kuhinjski donji ormarić ima širinu od 30 cm, visinu od 82 cm i dubinu od 51,6 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Kuhinjski namještaj izrađen je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom. Fronte su izrađene od kvalitetnog MDF-a
- OPSEG ISPORUKE: Kuhinjski donji apotekarski ormar, montažni materijal, upute za montažu (osim ako nije drukčije navedeno, električni uređaji i dekoracije nisu uključeni)
"Fame-Line" bietet Küchen- und Badezimmermöbel mit variablen Modulen in diversen Farben und Größen. Ausgestattet mit Soft-Close-Scharnieren und höhenverstellbaren Füßen, ermöglicht die Serie flexible Einrichtungslösungen durch Einzelmodule oder Komplettsets.
| Arbeitsplatte: | without WT |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Boja korpusa: | Bijela |
| Izvedba: | Podni ormarić |
| Izvedba: | Donji ormar za ljekarnu 30 cm |
| Stil: | Modern |
| Širina: | 30cm |
| Visina: | 82cm |
| Dužina: | 51.6cm |
| Težina: | 19.8kg |
Prodano s
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije