Ljekarnički Ormar R-Line Sjajna Bijela 30 cm bez radne ploče Vicco
165,90 €*
% 244,90 €* (32.26% spremljeno)
Broj proizvoda:
406673104264720
Informacije o proizvodu "Ljekarnički Ormar R-Line Sjajna Bijela 30 cm bez radne ploče Vicco"
- INDIVIDUALNO PLANIRANJE: S kuhinjskim donjim ormarićima R-Line možete urediti kuhinju prema svojim potrebama – novo ili proširivo uz kombiniranje modula.
- SVE NA DOHVAT RUKE: Donji kuhinjski ormarić s potpunim izvlačenjem izvlači sav sadržaj prema naprijed – za bolju preglednost i pristup.
- DIMENZIJE: Kuhinjski donji ormarić ima širinu od 30 cm, visinu od 81,6 cm i dubину od 46 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Kuhinjski namještaj izrađen je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom, jednostavan za održavanje
- OPSEG ISPORUKE: Kuhinjski donji apotekarski ormar kao set za montažu (napomena: dekoracija nije uključena), upute za montažu, montažni materijal
Ovaj ormarić s punim izvlačenjem donosi bolju preglednost. Sadržaj se izvlači prema naprijed, pa su proizvodi odmah vidljivi. Brzo i praktično rješenje.
---
Technical data:
Boja korpusa:Hrast zlatnog tona
Boja prednje strane:
Sjajna Bijela
Boja radne ploče:
Bez Radne Ploče
Dimenzije:
30 x 81.6 x 46 cm (WxHxD)
Materijal:
Iverica, 16 mm
Materijal ručki:
Kunststoff in Metalloptik
Površina:
premaz od melaminske smole
Broj pretinaca:
2
Broj ladica:
1
Broj nogu:
4
Neto težina bez pakiranja:
19.9 kg
Bruto težina s pakiranjem:
20.1 kg
---
OPSEG ISPORUKE: Kuhinjski donji apotekarski ormar kao set za montažu (napomena: dekoracija nije uključena), upute za montažu, montažni materijalR-Line" ist eine vielseitige Möbellinie mit Küchenzeilen, montagefertigen Komponenten und Schränken für den, Haushalts-, Wäsche- und Kreativbereich. Sie bietet eine breite Auswahl an Farben und Größen, die individuelle Lösungen für jeden Raum ermöglichen. Die Unterschränke sind mit verstellbaren Füßen ausgestattet, so dass sie einzeln oder als komplettes Set konfiguriert werden können, um den unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht zu werden und die Funktionalität in verschiedenen Umgebungen zu verbessern.
| Arbeitsplatte: | without WT |
|---|---|
| Ausführung: | Podni ormarić |
| Boja: | Bijela |
| Boja korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Donji ormar za ljekarnu 30 cm |
| Stil: | Modern |
| Širina: | 30cm |
| Visina: | 81.6cm |
| Dužina: | 46cm |
| Težina: | 19.9kg |
Prodano s
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije