Toaletni Stolić S Hokerom Melle Bijela 68 cm s hoklicom Vicco
221,90 €*
% 342,90 €* (35.29% spremljeno)
Broj proizvoda:
425142193012420
Informacije o proizvodu "Toaletni Stolić S Hokerom Melle Bijela 68 cm s hoklicom Vicco"
- S toaletnim stolićem sa stolcem Melle donosite odličnu odluku za svoj dom
- Kozmetički stol s ogledalom nudi zatvorenu policu, više otvorenih polica i niša za optimalne mogućnosti pohrane
- DIMENZIJE: Toaletni stol ima širinu od 68 cm, visinu od 155 cm i dubinu od 42 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Toaletna komoda izrađena je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom, jednostavna za održavanje
- OPSEG ISPORUKE: Toaletni stol s ogledalom, stolica, upute za montažu, montažni materijal
"Melle" nudi elegantne toaletne stoliće u sklopu serije namještaja. S mnogo različitih opcija u različitim konfiguracijama, možete prilagoditi svoj prostor i stvoriti glamuroznu atmosferu.
| Ausführung: | toaletni stolić |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Izvedba: | Sa ogledalom i tabureom |
| Rasvjeta: | bez |
| Širina: | 68cm |
| Visina: | 155cm |
| Dužina: | 42cm |
| Težina: | 37.4kg |
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije