Toaletni Stolić S Rasvjetom Sherry Bijela-Sonoma 120 cm s LED ogledalom Vicco
386,90 €*
% 532,90 €* (27.4% spremljeno)
Broj proizvoda:
406673102877120
Informacije o proizvodu "Toaletni Stolić S Rasvjetom Sherry Bijela-Sonoma 120 cm s LED ogledalom Vicco"
- Naša odlična odluka za optimalan dizajn – toaletni stolić s rasvjetom Sherry donosi univerzalnu eleganciju u svaki dom i pruža užitak u korištenju
- Funkcionalni kozmetički stol s ogledalom i četiri zatvorene police za čvrstu pohranu kozmetike i pribora
- DIMENZIJE: Toaletni stol ima širinu od 120 cm, visinu od 75 cm i dubinu od 55 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- MATERIJAL: Toaletna komoda izrađena je od iverice 16 mm s melaminskom oblogom, jednostavna za održavanje
- OPSEG ISPORUKE: Toaletni stol, LED ogledalo, upute za montažu, montažni materijal
Serija namještaja "Sherry" uključuje namještaj za spavaće sobe, uključujući toaletne stoliće. S mnogo različitih opcija u različitim konfiguracijama, nudi svestrane mogućnosti dizajna. Dajte svojoj spavaćoj sobi osobni pečat s namještajem iz serije "Sherry".
| Ausführung: | toaletni stolić |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Boja korpusa: | Sonoma hrast |
| Izvedba: | Sa LED ogledalom |
| Rasvjeta: | LED ogledalo |
| Širina: | 120cm |
| Visina: | 75cm |
| Dužina: | 55cm |
| Težina: | 48.75kg |
Prodano s
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije