Viseći Ormar S Staklenim Vratima R-Line Sjajna Crna 60 cm Vicco
130,90 €*
% 195,90 €* (33.18% spremljeno)
Broj proizvoda:
406673134399720
Informacije o proizvodu "Viseći Ormar S Staklenim Vratima R-Line Sjajna Crna 60 cm Vicco"
- Naš viseći ormar za posuđe odlična je odluka za svaku kuhinju s optimalnim dizajnom i užitkom u korištenju
- Kuhinjski stakleni ormarić ima dvoja staklena vrata i policu, pružajući dovoljno prostora za pohranu posuđa i čaša.
- MATERIJAL: Zidni ormarić za kuhinju izrađen je od iverala debljine 16 mm lakog održavanja presvučenog melaminskom smolom.
- DIMENZIJE: Viseća vitrina ima širinu od 60 cm, visinu od 60 cm i dubину od 31 cm. Sve detaljne dimenzije navedene su na fotografijama
- OPSEG ISPORUKE: Kuhinjski element u kompletu, upute za montažu, materijal za montažu
R-Line" ist eine vielseitige Möbellinie mit Küchenzeilen, montagefertigen Komponenten und Schränken für den, Haushalts-, Wäsche- und Kreativbereich. Sie bietet eine breite Auswahl an Farben und Größen, die individuelle Lösungen für jeden Raum ermöglichen. Die Unterschränke sind mit verstellbaren Füßen ausgestattet, so dass sie einzeln oder als komplettes Set konfiguriert werden können, um den unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht zu werden und die Funktionalität in verschiedenen Umgebungen zu verbessern.
| Arbeitsplatte: | without WT |
|---|---|
| Ausführung: | zidni ormarić |
| Boja: | Crna |
| Boja korpusa: | Antracit |
| Izvedba: | Viseća staklena vitrina 60 cm |
| Stil: | Modern |
| Širina: | 60cm |
| Visina: | 60cm |
| Dužina: | 31cm |
| Težina: | 13.9kg |
Prodano s
Ista roba
Pribor
Cijena
Boja
Boja korpusa
Boja vrata
Kategorije